Kleavor oraz inne nowości w Pokemon Legends: Arceus

Kolejny trailer ujawnił nowego Pokemona – jest to ewolucja Scythera.

Pokemon Legends: Arceus to zupełnie inna liga gier Pokemon. Co prawda zobaczymy ją dopiero 28 stycznia 2022 roku, to już teraz dzięki kolejnemu trailerowi, możemy poznać nowości w grze:

Na samym starcie warto wspomnieć o nowym Pokemonie – Kleavorze. Jest to Hisuańska ewolucja Scythera. Łapiemy go w dość zaskakujący sposób co widać na trailerze. Sam sposób jego zdobycia przypomina mi triale z Pokemon Sun/Moon. Nie wiem czy jest to najlepszy pomysł, zobaczymy to dopiero w grze.

Dowiedzieliśmy się też trochę więcej o postaciach które napotkamy w trakcie gry oraz możliwości zmiany stroju (a tych będzie nadzwyczaj dużo).

Poznaliśmy też kolejną wersję pomocniczego telefonu/pokedexa, która jest zaskakująco nowoczesna jak na starożytne Hisui…

Nadal nie dowiedzieliśmy się nic o walkach z innymi trenerami. Wszystkie trailery skupiały się dotychczas na łapaniu dzikich Pokemonów, a nie na interakcji z trenerami. Trochę się tego obawiam, mam wrażenie, że walki będą sprowadzone do prostoty rodem z Let’s GO, albo nie dajcie bogowie – do tapowania jak w Pokemon GO.

Wbrew pozorom Legends: Arceus wygląda na interesującą lecz niezwykle pustą w zawartość grę. Jak będzie na premierę? Zobaczymy za kilka miesięcy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.