Dialga i Palkia w rajdach przed startem drugiego DLC!

Czas na wyzwanie Legendarnych Pokemonów – to bitwy Tera Raid! Dialga pojawi się w 5-star Tera Raid Battle w Pokémon Scarlet, a Palkia w Pokémon Violet. Ich typ Tera to typ Smoczy.

Informacja prasowa

Dialga i Palkia z tego wydarzenia są dostępne tylko po zapisaniu danych. Możesz wciąż wziąć udział w bitwach Tera Raid przeciwko tym Pokémonom, żeby zdobyć inne nagrody, jeśli złapałeś już te Pokémony wcześniej.

Harmonogram wydarzeń

Piątek, 8 grudnia 2023, godz. 0:00 UTC do czwartku, 21 grudnia 2023, godz. 23:59 UTC

Ważne:

  • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid Battle, pobierz najnowszą wersję Poké Portal News, wybierając Poké Portal z menu X, następnie Mystery Gift, a następnie Sprawdź Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Poké Portal.
  • Po ukończeniu niektórych wydarzeń po grze, będziesz mógł znaleźć czarne kryształy Tera Raid. Jednakże gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal brać udział w bitwach Tera Raid, dołączając do innych Trenerów w trybie wieloosobowym.
  • Możesz wziąć udział w bitwach Tera Raid i rywalizować z Pokemonami, które nie pojawiają się w granej przez Ciebie wersji, dołączając do Tera Raid Battle z trenerem z rywalizującej wersji gry.
  • Aby móc brać udział w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online, wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno). Obowiązują warunki. Dowiedz się więcej na https://nintendo.com/switch-online
  • Wydarzenia Tera Raid Battle będą miały miejsce wyłącznie w regionie Paldea.
  • Te Dialga i Palkia mogą pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub będzie można je zdobyć innymi metodami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.