Nowe karty Tag Team – potęga mocy, ale też i ogracznienia!


Jak donosi serwis PokeBeach, zapowiedziano już nowy sposób walki w karciance Pokemon, który dorzuci do setów jeszcze silniejsze karty niż GXy. Da się? Da się.

Karta TAG TEAM to będzie nowość w japońskim secie SM9 (u nas jeszcze bez nazwy) wydanym w Japonii już PO wydaniu gier Pokemon Let’s GO. Oznacza to, że nie będzie dedykowanych setów grze PLGPE, tylko kontynuacja serii Sun/Moon. Zapowiedź nowych wydań po S/M jest określona na PO wydaniu generacji 8 (czyli jeszcze rok spokojnie).

Na razie niewiele wiemy o kartach z serii Tag Team. Nie jest pewne, czy zawsze będzie tam jakiś Pokemon wraz z Pikachu lub Eevee, czy będą to dwa, czy więcej pokemonów. Znamy jednak pewne zasady.

  • Karty Tag Team będą zawsze Basicami
  • Karty Tag Team będą zawsze oznaczone GX (czyli będą korzystały z ataków GXowych)
  • Karty Tag Team będą najsilniejszymi kartami z ogromną ilością HP i dużymi wymaganiami co do energii.
  • Za ubicie karty Tag Team przeciwnik otrzymuje aż 3 nagrody!
  • Można mieć więcej niż jedną kartę Tag Team w talii

Jak to się sprawdzi w grze? Zobaczymy za około pół roku – karty Tag Team nie wyjdą u nas wcześniej niż po zapowiadanym na zimie Dragon Majesty.

podobne wpisy:

1
3
2

Menu:

Ankieta:

Podobne wpisy:

przeczytaj jeszcze..

WAW Pokemon

WAW Pokemon to prawdopodobnie największy i najlepszy polski serwis fanowski, całkowicie poświęcony światu Pokémon. Znajdziesz u nas bazę kart Pokémon Pocket, a także wywiady, czy felietony. Piszemy nie tylko o grach, ale też o zabawkach, książkach i karciance Pokémon. Od lat tworzymy miejsce, które łączy społeczność Trenerów Pokémon w Polsce i dostarcza im najbardziej aktualnej i kompleksowej wiedzy.

wersja 8.11
WAW Pokemon działa od 22.04.2014 r.
Kontakt z nami

Współpraca

Pokemon Special

Serwis prowadzi vulpister – tiktok.com/vulpister × vulpi.pl