Puszki Pokemon GUR

Nie macie pomysłu jak przechowywać dużą ilość swoich kart? Mam dla was idealne rozwiązanie. Dzięki dystrybutorowi kart Pokemon na Polskę, firmie Burda International, możecie zakupić nie tylko karty i talie tematyczne, ale także świetne puszki kolekcjonerskie, tak zwane: tin boxy.

Tin box jest bardzo ładną, w całości metalową, porządną puszką, w której możecie przechować nawet do 200 kart (160 w folijkach ochronnych). Nam do recenzji trafiły się dwie różne. Jedna z Solgaleo, a druga z Machampem. Jest to o tyle ważne, że każda puszka oferuje w środku gratisy, przy których trudno przejść obojętnie! We wszystkich znajdziemy specjalną kolekcjonerską kartę promocyjną (niedostępną nigdzie w boosterach czy talii) oraz 3 boostery! Puszka nie jest więc pusta, oprócz świetnego opakowania na wasze karty, czeka jeszcze kilkanaście dodatkowych kart do waszej kolekcji!

Pierwszą puszką o której chciałbym napisać jest Solgaleo tin box. Jest to puszka z serii Legends of Alola Tins (w której znajdziemy jeszcze puszkę z Lunalą). Tin prezentuje się bardzo ładnie i stylowo. Po jednym z szerszych boków znajdziemy Solgaleo, w drugim zaś Lunalę. Na zamykaniu puszki wytłoczony jest Solgaleo, którego można wyczuć przy dotyku palcami. W środku znajdziemy świetną kartę Solgaleo GX PROMO oraz 3 boostery z serii Pokemon Sun/Moon. W boosterach jest szansa, że wypadnie nam jakiś pokemon GX lub full art.

Na drugiej puszce zaprezentowany jest Machamp EX. Jest to puszka ze starszych serii obejmujących Triple Power Tin (razem z Machampem, wydano puszkę z Gyaradosem oraz Mewtwo). Na puszce nadruk prezentuje Machampa wraz z Pokemonami pomocniczymi. Na zamykaniu znajduje się wytłoczony Machamp. W środku znajdziemy silnego Machampa EX PROMO oraz 3 boostery z serii X/Y. W boosterach jest szansa na kartę EX lub BREAK.

Osobiście jestem ogromnym fanem puszek kolekcjonerskich, ze względu na ich wygląd, rozmiar oraz materiały z którego zostały stworzone. Zacznę od materiału, a jest nim metal. Oznacza to, że puszka jest z materiału premium, który lepiej chroni karty niż plastik. Dodatkowo wygląda dużo lepiej, bardziej stylowo, drogo i porządnie. Niestety wadą jest większa waga pustej puszki. Nie przeszkadza w tym rozmiar, który jest moim zdaniem bardzo dobrze dopasowany. Opakowanie nie jest zbyt duże ani zbyt małe. Spokojnie zmieścimy w niej dwie talie razem z żetonami, bo jest jeszcze dużo miejsca po bokach. Metalowe zamykanie jest idealnym dopełnieniem tin boxa.

Album ze wszystkich kart i zestawów oraz boosterów dostępny jest po kliknięciu w ten link!

Menu

przeczytaj jeszcze..