Pokemon: Droga na szczyt – pierwsza animacja Pokemon całkowicie z polskim dubbingiem!

Czy to jest początek czegoś wielkiego? POLSKIEJ WERSJI GIER POKEMON?

Dzisiaj AtoMan poinformował mnie na twitterze, że całkowicie po polsku pojawiła się animacja Path to the peak – Droga na szczyt, czyli najnowsza animacja Pokemon, która dopiero co została wydana (ma 4 odcinki).

O Path to the peak pisałem całkiem niedawno!

To pierwsza tego typu animacja na YouTube (oficjalnym polskim kanale Pokemon, o którym pisałem już wcześniej) która jest całkowicie z polskimi głosami, a nie jakieś tam napisy czy coś.

To na prawdę bardzo dobra wiadomość! Nie dość, że animacja pojawiła się bardzo szybko, bo zaraz po wydaniu czterech odcinków – całej serii, to jest jeszcze całkiem dobrze spolszczona.

Głosy są moim zdaniem dobrze dopasowane, przetłumaczone jest logo i wszystkie teksty pojawiające się na wejściu animacji. Tłumaczenia zasad karcianki, oraz niektórych specyficznych słów są dobrze zrobione i pokrywają się z tym co pojawia się w informacjach prasowych, czy magazynie Pokemon Trenuj ze Mną. Spolszczono nawet ataki na kartach – i dobrze, że nie zastosowano nazw angielskich, dzięki temu wszystko brzmi bardziej naturalnie.

Pierwszy odcinek zobaczycie tutaj:

Na razie po polsku dostępny jest jeden – pierwszy odcinek, ale spodziewam się kolejnych już w najbliższych dniach!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.