Giveawaye w Piątek 13!

Ten strim jest wyjątkowy! Tylko na nim macie szansę na zdobycie fantastycznych niespodzianek i gadżetów oraz kart Pokemon do waszej kolekcji! Oto lista (prawie) wszystkich giveawayów i zasad, które dla was przygotowałem!

Nagroda Zasady Wymagania
2 szt. Boosterów Burning Shadows Top donator streamu – najwyższa dotacja na dzisiejszym streamie! Wykonaj najwyższą dotację z adresu https://tipanddonation.com/vulpi i utrzymaj pierwsze miejsce! (kilka dotacji się sumuje w jedną!)
1 szt. Booster Burning Shadows Wykonaj donate na min. 5 PLN! Wykonaj dotację z adresu https://tipanddonation.com/vulpi na minimum 5 PLN. Jedna osoba ze wszystkich, które dzisiaj wykonały dotację – dostanie booster!
1 szt. Booster Burning Shadows Losowanie za punkty Wpisz na czacie !chcę, by wykupić TICKET i zapisać się na losowanie! (zobacz, czy masz wymaganą liczbę punktów wpisując !punkty)
Album na karty Guardians Rising Losowanie za punkty Wpisz na czacie !chcę, by wykupić TICKET i zapisać się na losowanie! (zobacz, czy masz wymaganą liczbę punktów wpisując !punkty)
1 szt. Kod PTCG Online Burning Shadows Patrz w ekran! Kod może pojawić się w każdej chwili na ekranie! Kto pierwszy ten lepszy!
2 szt. Kodów PTCG Online Burning Shadows Obserwuj mój kanał! Losowa osoba, która doda mój kanał do obserwowanych (follow) w dniu strima ma szansę na otrzymanie dwóch kodów!
Konsola GameBoy 150 followers – cel Wpisz na czacie !chcę, by wykupić TICKET i zapisać się na losowanie! (zobacz, czy masz wymaganą liczbę punktów wpisując !punkty)
1 szt. Kod PTCG Online na Talię z Sun&Moon Losowanie za punkty Wpisz na czacie !chcę, by wykupić TICKET i zapisać się na losowanie! (zobacz, czy masz wymaganą liczbę punktów wpisując !punkty)
Zestawy kart Pokemon Cel dotacji 100% Jak uda się uzbierać 100% celu dotacji to wpisz na czacie !chcę, by wykupić TICKET i zapisać się na losowanie! (zobacz, czy masz wymaganą liczbę punktów wpisując !punkty)
Inne nagrody   Oglądaj stream!

Zasady przy giveawayu “!chcę”

Aby uczestniczyć w niektórych giveawayach musisz na czacie napisać wyraz !chce

W odpowiedzi, bot na czacie napisze ci, że udało ci się kupić bilet (TICKET) na giveaway.

Jeden bilet (TICKET) może kosztować pewną liczbę PUNKTÓW. Sprawdź dokładnie na streamie, ile punktów jest wymaganych do zakupu TICKETA, za każdym razem może to być inna ilość. Ilość punktów możesz sprawdzić wpisując !punkty na czacie.

Jeden PUNKT zdobywasz za 10 minut oglądania streama!

Dwa PUNKTY zdobywasz jeśli klikniesz FOLLOW na streamie!

Jeden PUNKT zdobywasz za 1 PLN wykonanej dotacji dla mnie! Sam osobiście dodaję punkty za dotację, więc napisz do mnie na czacie w tej sprawie, podając swój nick i kwotę w dotacji dla potwierdzenia (inaczej nie będę mógł dopisać ci dodatkowych punktów!) Dotację możesz wykonać w tym miejscu.

 

Dodatkowe informacje

 1. Organizatorem giveawayu jest Bartosz Lis (vulpi) poprzez serwis Pokemon Valhalla
 2. Powyższy giveaway organizowany jest wyłącznie w piątek, 13.10.2017 w trakcie trwania livestreama na kanale Twitch
 3. Najwyższa dotacja (top donate), wszystkie dotacje, followy, subskrybenci i wiadomości na czacie liczą się wyłącznie od godziny rozpoczęcia streamu do godziny zakończenia streamu, chyba, że organizator zakończy liczenie wcześniej o czym poinformuje na streamie
 4. Wszystkie dotacje nie podlegają zwrotom
 5. Zasady losowania za pomocą komendy !chce oraz inne giveawaye obsługuje system StreamElements
 6. Dotacje obsługuje system Tip And Donation
 7. Giveawaye nie są konkursami w myśl ustawy
 8. Zwycięzcy są zobligowani do kontaktu ze mną za pomocą platformy twitch (czat/wiadomość prywatna). Tylko w ten sposób jestem w stanie ustalić poprawną tożsamość zwycięzcy. Najlepiej jeśli nick w dotacji będzie taki sam jak twój na streamie!
 9. W momencie, gdy top donatorów jest więcej niż jeden – między tymi osobami losowana jest nagroda za pomocą systemu losującego.
 10. W giveawayach nie może uczestniczyć streamujący.
 11. Jedna osoba może uczestniczyć w więcej niż jednym giveawayu.
 12. Nagrody za giveawaye będą wysyłane maksymalnie po 14 dniach od zakończenia streamu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.