Jak podaje serwis PokeBeach, już 15 listopada pojawią się nowe boxy kart Pokemon z nowymi kartami Pokemon ze starterami z regionu Galar (z Pokemon Sword i Switch) oraz z legendarnymi Pokemonami – Zacianem i Zamazentą w ich formie Pokemon V

Nowe karty Pokemon V – nie są jeszcze do końca zaprezentowan. Pokemon Company powycinało koszty ataków oraz typy, by nie spoilerować jeszcze mechaniki nowych legend oraz kart „V”. Więc nie sugerujcie się jeszcze do końca powyższymi artworkami kart.

 

Nowe karty mają lekko poprawiony layout w stosunku do kart z serii Sun/Moon. Zainteresowanie przyciągają nowe oznaczenia obok numerów kart i ich rzadkości. Co to będzie? Mówi się o nowej mechanice oznaczania kart podobnej do tej stosowanej w Japońskich kartach PTCG.

Czekamy więc na nowe karty i nowy set (nazwy jeszcze nie znamy, nie wiem czy Galar Collection jest ostateczną nazwą seta, czy tylko zestawów).

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.pokebeach.com/2019/09/first-tcg-cards-of-grookey-sobble-scorbunny-zacian-v-zamazenta-v


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.