Na forach gbatemp pojawił się dość łatwy sposób na zdobycie Mew. Najprawdopodobniej metoda nie jest nielegalna i jest to ten sam Mew, którego można zdobyć w USA i Europie za pomocą kodu.

Polska instrukcja pojawiła się na portalu Wykop.pl, oto jej treść:

Oprócz europejskiej konsoli potrzeba komputer z WiFi i dostępem do neta, biblioteki Microsoft C++ Redistributable 32-bit oraz taki program.

Tym ostatnim należy postawić sieć WiFi z dowolną nazwą i hasłem, następnie odpalić cmd z uprawnieniami administratora i uruchomić narzędzie, do którego link podano na forum. Po wybraniu odpowiedniego NintendoZone (musi być ten trzeci, czyli hiszpański) powinno po chwili zmienić tę nową sieć na NintendoZone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety rozłącza ją co jakieś dwie minuty, ale to wystarczy, by wejść do appki z Nintendo Zone i zgarnąć kod. Pod kodem jest pole edycyjne – tam można podać maila, na który wyślą kod, ale równie dobrze można zrobić zdjęcie telefonem. Kod podaje się po odpaleniu poków w Mystery Gift, a Mew odbiera od NPC-a w centrum pokemon.

Miłego grania!

Wiele osób potwierdza działanie tego sposobu i możliwość zdobycia eventowego Mew!


4 Komentarze

JRSZ99 · 2 lutego 2016 o 22:03

Mam prośbę jakby ktoś próbował tego sposobu (niestety ja nie mam jak :( ) z całego serduszka proszę czy mógłby ktoś łaskawy wysłać mi jeden kod na e-mail :( ?

    facepalm · 3 lutego 2016 o 09:26

    Niestety, jeden kod na konsole.

Tomek · 3 lutego 2016 o 11:10

Witam, czy byłby ktoś na tyle miły i wysłałby mi taki kod na maila? Sam obecnie mam tylko Windowsa XP i ten program mi nie działa…

cyndaquil · 3 lutego 2016 o 12:25

Chyba jednak wolę opcję z kodem. Tak więc, bardzo ładnie proszę o odsprzedanie kodu na europejską konsolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.