Moje wpisy

Discord zepsuł komunikację grupową

Fora, grupy, discordy, i to wszystko (po co)? Co kilka lat gdzieś się przenosimy w internecie. Ostatnio nawet co kilka miesięcy, ale to tylko dlatego, że sami nie wiemy, gdzie chcemy być. A każde nowe miejsce jest autentycznie gorsze od poprzedniego. Zaczęło się wszystko od stron internetowych. Każdy chciał ją mieć, więc powstawały jak grzybyWięcej oDiscord zepsuł komunikację grupową[…]

1 komentarz

Moja kolekcja Nintendo

W toku bycia Pokemaniakiem, uzbierało się kilka ciekawych przedmiotów, gier i konsol związanych z Nintendo. Oto moja mała kolekcja:

3 komentarze

Prywatna „recenzja” Nintendo Badge Arcade

Menu główne do 3DSa już nie musi być nudne. Nintendo wypuściło grę/aplikację (jak zwał tak zwał) – Nintendo Badge Arcade, które pozwoli wam pobawić się maszyną do łapania odznak i upiększyć wizualną warstwę konsoli.

0 komentarzy

Steam powiedział NIE kontom za 1zł z Allegro

Steam od niedawna pozwala na usuwanie gier z własnego konta. Tak, platforma, której zadaniem jest granie i kupowanie gier – pozwala na ich usunięcie. To moim zdaniem bardzo dobre posunięcie, które sprawi, że proceder grania w nielegalnie udostępniane gry za złotówkę u „januszy biznesu” Allegro się skończy.

0 komentarzy

Klocki LEBO i figurki Minecraft. Kup sobie podróbkę nad morzem.

Wakacyjny wyjazd mógłby być odpoczynkiem od wszystkiego, gdyby nie to, że nie cierpię ludzi. A najbardziej nie cierpię, gdy jest ich aż tyle. A jeszcze bardziej nie cierpię, gdy najwięcej jest tych mały, wydzierających się człowieczków, latających od stosika do stoiska, wpadających na innych ludzi, umorusane, brudne, płaczące małe dzieciaki.

4 komentarze

77 miliardów ludzi gra w Pokemony

Odnosząc się do ciekawego filmu chłopaków z (naszej) redakcji AntyGaming (polecam zobaczyć, panowie dobrze gadają): Chciałbym odnieść się do jednego z zagadnień który poruszył @listva z Trepyzatorem: czy kiedyś pokemony były fajniejsze bo graliśmy w nie „za dzieciaka”? Pokemony – marka mająca 19 lat wychowała już niejedno dziecko Stworki (marka) którą wymyślono już w 1996Więcej o77 miliardów ludzi gra w Pokemony[…]

1 komentarz

Wszyscy żyjemy gumą Turbo

Od bardzo niedawna (wczoraj) w marketach pewnej żółto-czerwonej sieci tanich sklepów, można kupić pewien hit sprzed około 20 lat. Gumę „Turbo”. Ten bardzo ciekawy produkt był pierwszą potrzebą dzieciaków które namiętnie żuły szybko tracący smak „kawałek plastiku”. Guma tak na prawdę szybko lądowała w koszu, a najważniejszą nagrodą za zakup był cieniutki papierek z nadrukowanymWięcej oWszyscy żyjemy gumą Turbo[…]

6 komentarzy

Steam Summer Sale 2015 słaby? Bzdura.

Skończyła się właśnie wielka (potworna) wyprzedaż na największej na świecie platformie do grania – Steam. Czytając niektóre wpisy i komentarze w internecie, zauważam narzekanie wielu osób, odnośnie akcji: że wyprzedaż była słaba, że dają wiecznie te same gry, że promocje są kiepskie i że w ogóle Steam się kończy (!).

0 komentarzy

Rzuciłem chrom po wielu latach…

Przez wiele lat, po starcie i wyjściu z bety przeglądarki Mozilla Firefox, postanowiłem porzucić stare i koślawe IE (oraz (wtedy jeszcze nakładkę) Maxthona) by spróbować czegoś nowego. Firefox był świetny, nowy, świeży, pełen dodatków, skórek, wszystkiego czego w IE brakowało. Zdobywał niesamowitą popularność nie tylko w Polsce, która go bardzo szybko przyjęła, ale także iWięcej oRzuciłem chrom po wielu latach…[…]

4 komentarze

Pamiętniki z Warszawy

Jestem teraz kilka dni na wyjeździe szkoleniowym w Warszawie i muszę przyznać, że jest to dość specyficzne miasto. Na co dzień mieszkam w Poznaniu, który zawsze wydawał mi się dużym miastem. W porównaniu z Warszawą jest to jednak zapyziała dziura.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.